KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12733039
nr 1273 3039
Oidentifierad konstnär. Odenplan, Stockholm. Signerad, daterad E Vångberg -74. Olja på duk, 60x80 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:31:36
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr